Ялинкові іграшки своїми руками

Вітаю всіх читачів блогу !
Не дивлячись на те, що новорічні свята закінчилися, мені хотілося поділитися дитячими поробками. Я вже писала перелік сувенірів, які ми виготовляємо з учнями 5-х класів на уроках праці з фанери.

На даний момент ми з дітьми робимо іграшку з носом, на яку потім будемо закидати кільце, але це я розповім у наступній статті.
Сьогодні мова пойде про іграшки на ялинку з фанери, які зроблені своїми руками.

Оскільки я постійно поєдную складні роботи і прості, то на останніх уроках першого семестру я заплановую тільки такі ялинкові прикраси. Вони маленькі і до їх виготовлення потрібно віднестися відповідально. Такі деталі потребують охайного і обережного  випилювання. Для утримання ми закріплюєм дрібні деталі в струбцини.

До цієї теми я підготувала різні картинки, які знайшла в книгах і інтернет магазинах. Саме в цих наробках застосовані фото з Майстерні містера Томаса , salfetochka.com.ua  і з книги  Scroll Saw Holiday Patterns. Книгу Ви можете знайти в окремій моїй статті на цьому блозі, а мої шаблони скачати і використовувати на уроках.


В цьому навчальному році, в пешому семестрі я запланувала 2 уроки для виготовлення мавпочки –символу року, потім була серветниця, а на останньому уроці- ялинкові іграшки.

Я пояснюю про важливість двосторонього оздоблення і допомагаю просвердлити маленький отвір для того, щоб діти могли самі прив`язати мотузочку до такого сувеніру.

В магазині зустріла схожі новорічні іграшки і вони були як з мотузочками, так і з кріпленням брелока. Я дітям казала, що маленькі сувеніри можна кріпити до ключей, але поруч зі школою не знайшла такого металевого кріплення. Це додаткові витрати. Тому мотузочка є самим економним рішенням.
Отже, зустрічайте дитячі прикраси на ялинку.Вони відрізняються оздобленням і складністю випилювання. Ажурне випилювання рідко хто обирає. Частіше всього- це рукавички, сапожок, ялинки, дід мороз, сніговики, ангели, тощо. Були такі іграшки, для виготовлення яких вирізаються 2 однакових маленьких вироба і з`єднуються однією мотузкою. На вигляд, як справжні  2 вишні. Таких фото у мене нема, але на одній з картинок, із моєї колеції, видно таку роботу.

Не забувайте підписуватися на оновлення блогу, залишайте коментарі до цієї статті і створюйте свої  сувеніри з фанери!

Елена Семиделуха

Понравилась статья?

Подписывайтесь на обновления блога и мой канал на YouTube!

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!

2 комментариев к записи “Ялинкові іграшки своїми руками”

  1. Ирина Широкова 1

    Я в детстве много выжигала по дереву. Папа что-то выпиливал и мы выжигали. Очень мне это нравилось. После школы я уехала от родителей и забросила это дело. Но, сейчас с удовольствием этим бы снова занялась, для разнообразия.

    • Елена Семиделуха 2

      Я тоже в детстве выжигала. Даже свой выжигатель был и наборы для выжигания. Правда, помню, что фанера была не плоская, а горбатая =-O Сейчас наслаждаюсь в школе. Хотелось бы, чтобы таких инструментов было не один на класс. Нужно работать в этом направлении.

Присоединяйтесь к обсуждению!

Подписаться, не комментируя