Підставка для прикрас з фанери

Вітаю всіх читачів блогу «Семиделухи»  . Всі вже звикли, що на моїх сторінках з`являються статті з випилювання лобзиком з фанери. Сьогодні я розповім як ми з хлопцями робили подарунок своїми руками до 8 Березня дівчатам- підставку для прикрас.

Заздалегідь попередила учнів, що це буде секретна робота, що за декілька уроків виготовимо виріб і для цього необхідно підготувати матеріал. Всі були зацікавлені, особливо тим, що підійдуть і різні маленькі обрізки.
Підставка для кілець у формі кота – це оригінальний і корисний виріб. Кільця одягаються на хвіст.

Хлопці навчилися виготовляти з`єднання на засувних пазах за 4 уроки. А це і зачищання пазів, і чітке з`єдання, і творчість оздоблення. Фото і чітке методичне формулювання я взяла з книги Ф.А.Шемуратова «Выпиливание лобзиком». Почитати її можна в іншій моїй статті.


Ідея виникла, коли я переглядала інтернет і зустріла ось таку картинку. Хто автор цих зображень мені не відомо, тому, якщо він з`явиться, мною буде виправлен текст і дописано авторство. Не показати я її просто не могла, оскільки на ній видно, як можно оздобити цих котів.

А мною була придумана ідея виготовити такий об`ємний сувенір з фанери на основі картинок. Для уроку роздрукувала котів на кольоровому принтері і зробила шаблони з картону. Дехто просто обводив шаблон, а деякі переводили через копірувальний папір. Пропоную скачати шаблон кота,   який я відсканувала з аркуша, формату А4. І на картинці розташовані 2 шаблони, які є в натуральну величину на аркуші, такого ж формату.


Послідовність виготовлення кота для кілець з фанери

1.    Перевести зображення на фанеру. Звертати увагу на економне розташування і на напрям волокон.

2.    Випиляти по контуру. Слідкувати, щоб контурна лінія залишалася на деталі.

3.    Зачистити деталі. Надфілем зробити рівні пази. Контролювати з`єднання, щоб не розпиляти більше ніж треба.

4.    Оздобити за допомогою випалювача, кольорових олівців або гуаші.

5.    Склеїти. Ми з`єднали за допомогою клея «дракон» (можна клеїти і стоярним клеєм).

Ось така об`ємна  підставка для прикрас з фанери у нас вийшла.
Слідкуйте за оновленням блога і  очікуйте нові статті.   Бажаю всім здоров`я, творчого натхнення і мирного неба  над головою!

Елена Семиделуха

Понравилась статья?

Подписывайтесь на обновления блога и мой канал на YouTube!

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!

Присоединяйтесь к обсуждению!

Подписаться, не комментируя