Обкладинки на блокнот

Вітаю всіх читачів блогу «Семиделухи»!
Чи любите ви робити подарунки своїми руками? Якщо так, то ця стаття саме для Вас. Пропоную Вам ознайомитися з різними варіантами  оформлення обкладинки на блокнот, а сам майстер-клас пошиття обкладинки вийде в одній з наступних публікацій.

Цю тему я давала на уроках трудового навчання. Зайняла вона 8 уроків. Тканину ми брали з залишків, які нам наділили майстрині постільної білизни. В майстерні зібралося багато лоскутів, тому дівчата могли обирати тканину на свій смак. Залишалося тільки їх гармонійно  поєднати і пошити.

За основу брали зошити формату А5 з 72 аркушами в клітинку з твердою палітуркою.  Я пропонувала масову закупівлю на оптовому сайті для більш  дешевої ціни на зошити. Виходило від 15 до 20 грн за одну. Доставку ділили пропорційно. Згодом хтось знайшов магазин-склад, де можна було купити 1 шт і ціна була приблизно така ж сама.
Тобто обкладинку починати шити треба тоді, коли є блокнот чи зошит на руках.

Ця тема цікава тим, що дівчата навчаються поєднувати різні кольори, робити  викрійку, закріплюють навички шиття на швейній машині.  Вийшли різні роботи і кожна особлива.

Зустрічайте відео, в якому зібрані учнівські роботи на тему «Обкладинки на блокнот».

Елена Семиделуха

Понравилась статья?

Подписывайтесь на обновления блога и мой канал на YouTube!

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!

Присоединяйтесь к обсуждению!

Подписаться, не комментируя